Athens Home

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Athens Home 30 τ.μ. Βρίσκεται 2 χλμ. από την Ακρόπολη Αθηνών και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Μοναστηράκι, ο οποίος είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα.

Απολαύστε άνετο μπάνιο του διαμερίσματος Athens Home, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Θα βρείτε επίσης μπανιέρα σπα.

Το διαμέρισμα Athens Home επίσης παρέχει στους επισκέπτες πρόσβαση σε κέντρο σπα.

Διαθέτουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 850 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Ταύρου-Ελευθερίου Βενιζέλου και σχεδόν 2,1 χλμ. απόσταση από την Αθήνα. Πρέπει να περπατήσετε 30 λεπτά για να φτάσετε στην πραγματική καρδιά της Αθήνας. Επίσης η Ακρόπολη βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Ano Petralona, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 900 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Athens Home
Casa Almera
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Almera

10
Εξαιρετικό 28 σχόλια
402 μ από το κατάλυμα
USD 97 USD 87
ανά νύχτα
Cactus Luxury Suite3
Τιμή μόνο για κινητά

Cactus Luxury Suite3

505 μ από το κατάλυμα
USD 41 USD 37
ανά νύχτα
Oculus Kalithea Irakleous Apartments By Live&Travel
Τιμή μόνο για κινητά

Oculus Kalithea Irakleous Apartments By Live&Travel

7.2
Καλό 11 σχόλια
510 μ από το κατάλυμα
USD 86 USD 77
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    36 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002292223
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Athens Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Athens Home περιλαμβάνουν Ιερός Μητροπολιτικός Ναός Αγίας Φωτεινής, Athens Heart Mall καθώς και ΣχοΛή ΚαΛώΝ ΤεχΝώΝ ΑθηΝώΝ.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Athens Home;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Athens Home κοστίζει 67€.
    • ❓
      Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Athens Home;
      Οι πελάτες του το διαμέρισμα Athens Home μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Athens Home προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Athens Home περιλαμβάνουν Maria i Sifnia και Εστιατόριο Ραμόνα και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 30 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    36 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Athens Home

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο